Sekrety Wellness na Facebook

Karta Upominkowa

Zapraszam do nabycia specjalnej Karty Upominkowej "Sekretny Podarunek". Dzięki temu Zaproszeniu możesz podarować bliskiej Ci osobie niezapomniane chwile relaksu i piękna dzięki specjalnie dobranym zabiegom. Fantastyczny prezent na każda okazję: imieniny, urodziny, rocznice, mikołajki, Święta.
Wykup imienną Kartę Upominkową na wybrany zabieg lub polecony przez Kosmetologa, a sprawisz zaskakujący prezent najbliższym.
 
Regulamin korzystania z Zaproszeń "Sekretny Podarunek":
  1. Zaproszenia upoważniają do korzystania z usług w Sekrety Wellness zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością posiadanego zaproszenia.
  2. Zaproszenia są ważne przez okres 3 miesięcy od daty jego zakupu – w tym okresie należy wykorzystać wykupione zabiegi. Po upływie terminu ważność zaproszenia przestaje być ważna.
  3. Zaproszenie można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt w zależności od wykupionych usług. Osoba obdarowana zobowiązana jest do wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty pod numerem telefonu 661 222 029.
  4. Odwołanie umówionej wizyty musi nastąpić na 24 h przed jej terminem drogą telefoniczną. W przypadku nie odwołania wizyty lub odwołania jej później niż w podanym terminie przepada kwota przeznaczona na umówiony zabieg.
  5. Zaproszenia nie podlegają zwrotowi lub wymianie na gotówkę.
  6. Nie ma również możliwości wydawania reszty w gotówce z Zaproszeń, które opiewają na kwotę niższą niż wartość wykorzystanych usług.
  7. Zgodnie z życzeniem osoba obdarowana może dopłacić do Zaproszenia jeśli wartość usług z których chce skorzystać opiewa na kwotę wyższą niż wartość Zaproszenia.
  8. Zaproszenia imienne mogą być przeniesione na inną osobę.
  9. Integralną częścią Zaproszeń jest niniejszy regulamin.


Instytut Zdrowia i Urody Sekrety Wellness,
ul. Krakowska 24 a, 32-540 Trzebinia,
tel. 661 222 029, email: biuro@sekretywellness.pl