Sekrety Wellness na Facebook

Zespół

Agnieszka Rymarczyk – Kapuścik
właściciel firmy

Z wykształcenia – magister kosmetolog
Ukończyłam Studia Licencjackie w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia z siedzibą w Krakowie na kierunku Kosmetologii w zakresie Kosmetologii i Promocji Zdrowia oraz Studia Magisterskie w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej z siedzibą w Katowicach na kierunku Turystyka i Rekreacja – specjalność Turystyka Uzdrowiskowa i Odnowa Biologiczna oraz Studia Podyplomowe w zakresie Racjonalne Żywienie, Żywienie a Zdrowie jak również w zakresie Przygotowania Pedagogicznego.
Od wielu lat jestem nauczycielem akademickim pracującym w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Kosmetologów. Egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej nadającej tytuł technika usług kosmetycznych.
Dzień po dniu pracuję nad podnoszeniem kwalifikacji i umiejętności systematycznie uczestnicząc w licznych szkoleniach, konferencjach, seminariach i targach branży kosmetycznej.
Prywatnie żoną kochanego męża Pawła i mamą Hani :)
Jestem autorką licznych publikacji z dziedziny kosmetologii. Zapraszam do zapoznania się z przykładowymi artykułami.

Poster z konferencji naukowej "Problemy badawcze i dydaktyczne w medycynie prewencyjnej" 10.06.2011 r Poster z konferencji naukowej "Problemy badawcze i dydaktyczne w medycynie prewencyjnej" 5.06.2012 r.
Instytut Zdrowia i Urody Sekrety Wellness,
ul. Krakowska 24 a, 32-540 Trzebinia,
tel. 661 222 029, email: biuro@sekretywellness.pl