Aktualności

Konferencja w Krakowie 2012 "Więcej Zdrowia, Więcej Życia"

Informacja z Konferencji pt. „Więcej Zdrowia, Więcej Życia”, która odbyła się w dniu 30 maja 2012 r. w Hotelu Europejskim w Krakowie. Celem konferencji było aktywizowanie osób starszych do dbania o swoje zdrowie.

Podczas konferencji wykłady wygłosili:
  • dr Bożena Makowska - pracownik naukowy Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie pt. „Prozdrowotny styl życia osób w wieku senioralnym”
  • dr Grażyna  Kołomyjska –  specjalista gerontologii, kinezy i gerontoprofilaktyki ze Studia Promocji Zdrowia i Urody w Krakowie pt. „Zalecane formy aktywności fizycznej dla osób starszych”  
  • mgr Maria Kret z Zespołu Jednostek Edukacyjnych Województwa Małopolskiego pt. „Zdrowe żywienie osób starszych”
  • mgr Agnieszka Rymarczyk-Kapuścik z Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia pt. „Dobry wygląd w każdym wieku”
  • mgr Beata Żak z Klubu „LaLoba Fitness” w Krakowie pt. „Kluby Fitness dla seniora”.
W trakcie spotkania uczestnicy mogli zapoznać się z ciekawymi formami aktywności fizycznej, z zasadami przygotowania potraw lekkostrawnych dostosowanych do ich wieku oraz poznali sposoby dbałości o swój wygląd zewnętrzny.
 
W konferencji uczestniczyło 65 osób (słuchacze Uniwersytetów Trzeciego Wieku, członkowie Klubów Seniora, emerytowani pracownicy Inspekcji Sanitarnej).
Pliki do pobrania

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.