Aktualności

Wieczór panieński rozpoczęty ...

Organizujemy nietypowe wieczory panieńskie i urodziny.

Wieczór Panieński to wyjątkowy czas dla Panny Młodej oraz fantastyczna okazja do spotkania przyjaciółek. Zapraszamy do spędzenia wspólnych chwil w Instytucie Zdrowia i Urody Sekrety Wellness.

Wiele kobiet przed ślubem decyduje się na organizację wieczoru panieńskiego. Często z inicjatywą wychodzą przyjaciółki panny młodej, które chcą, by ostatni dzień okresu panieństwa zapamiętała ona jako wyjątkowy.

Pakiety na tę okoliczność zawierają najczęściej masaże, zabiegi relaksujące, jak również te upiększające, manicure, pedicure. Całość może zostać uzupełniona o lampkę szampana i lekki poczęstunek. Bardzo wiele kwestii, włącznie z zamawianymi zabiegami, może podlegać indywidualnym ustaleniom – w końcu to panna młoda i jej przyjaciółki wiedzą najlepiej, czego im potrzeba.

Urodziny w Instytucie? Oczywiście, że tak ! Jeżeli chcesz, aby Twoje urodziny były niezapomniane zaproś swoich znajomych właśnie do nas a my stworzymy dla Twoich gości specjalna ofertę.


Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.