Manicure, pielęgnacja dłoni i paznokci

Delikatna i zadbana skóra dłoni to marzenie wielu kobiet, dlatego w naszym Salonie Wellnes wykonujemy szereg zabiegów, które mają na celu poprawić ich wygląd.

Jednym z nich jest zabieg parafinowy połączony z peelingiem oraz masażem tej części ciała. Parafina pozwala na dokładne natłuszczenie i rozgrzanie skóry, co w przypadku rąk jest niezwykle istotne, ponieważ mają one małą ilość gruczołów łojowych w związku z czym są słabiej nawilżone i szybciej ulegają wysuszeniu.

Pielęgnacja dłoni w naszym Salonie w Trzebini obejmuje również manicure cążkowy pozwalający na skuteczne usunięcie skórek, a także biologiczny. W przypadku manicure biologicznego nasze kosmetyczki nie stosują żadnych elementów metalowych – pilniki są papierowe, a patyczki drewniane.

Oferujemy szeroki wybór kolorów oraz wzorków, które możemy wykonać na płytce. Przekonaj się sama!

Zabieg manicure biologiczny

Jest to zabieg, polegający na nie używaniu narzędzi metalowych. Do pracy wykorzystuje się pilniki papierowe/szklane, patyczki z drzewa pomarańczowego oraz żele i płyny zmiękczające naskórek. Cena obejmuje malowanie paznokci jednym wybranym przez klientkę kolorem.

Zabieg manicure cążkowy

Jest to zabieg, polegający na używaniu narzędzi metalowych do usunięcia skórek (cążki, nożyczki). Cena obejmuje malowanie paznokci jednym wybranym przez klientkę kolorem.

Manicure hybrydowy/żelowy


Zabieg parafinowy na dłonie z peelingiem i z masażem relaksacyjnym

Skóra na zewnętrznej stronie dłoni ma bardzo małą ilość gruczołów łojowych, na wewnętrznej stronie nie ma ich wcale. Jest bardzo słabo zabezpieczona przed wyparowywaniem wody a w związku z tym gorzej nawilżona.
Parafina zawiera dużą ilość naturalnych substancji natłuszczających. Rozgrzana, płynna parafina wygładza, rozgrzewa, nawilża i pojędrnia skórę, sprawia, że wszystkie preparaty nałożone na skórę przed zabiegiem działają skuteczniej.

Manicure japoński

Jest to metoda, która wzmacnia nasze naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Ten unikatowy manicure nadaje paznokciom blask, a także zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Manicure japoński, to metoda zalecana na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Wiele osób ma problemy z utrzymaniem dobrej kondycji swoich paznokci – mają z tym kłopoty zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.