Zabiegi na dłonie

Zabieg manicure biologiczny

Jest to zabieg, polegający na nie używaniu narzędzi metalowych. Do pracy wykorzystuje się pilniki papierowe/szklane, patyczki z drzewa pomarańczowego oraz żele i płyny zmiękczające naskórek. Cena obejmuje malowanie paznokci jednym wybranym przez klientkę kolorem.

Cena: 20,-

Zabieg manicure cążkowy

Jest to zabieg, polegający na używaniu narzędzi metalowych do usunięcia skórek (cążki, nożyczki). Cena obejmuje malowanie paznokci jednym wybranym przez klientkę kolorem.

Cena: 30,-
  • manicure z malowaniem 20-35,-
  • zdobienie artystyczne jednego paznokcia 5-20,-

Manicure hybrydowy/żelowy

Cena:
  • manicure hybrydowy 60,-
  • paznokcie żelowe 80-100,-
  • ściągnięcie hybryd/żeli 15-20,-   

Zabieg parafinowy na dłonie z peelingiem i z masażem relaksacyjnym

Skóra na zewnętrznej stronie dłoni ma bardzo małą ilość gruczołów łojowych, na wewnętrznej stronie nie ma ich wcale. Jest bardzo słabo zabezpieczona przed wyparowywaniem wody a w związku z tym gorzej nawilżona.
Parafina zawiera dużą ilość naturalnych substancji natłuszczających. Rozgrzana, płynna parafina wygładza, rozgrzewa, nawilża i pojędrnia skórę, sprawia, że wszystkie preparaty nałożone na skórę przed zabiegiem działają skuteczniej.

Cena:
  • zabieg parafinowy na dłonie z peelingiem i z masażem relaksacyjnym 25,-

Manicure japoński

Jest to metoda, która wzmacnia nasze naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Ten unikatowy manicure nadaje paznokciom blask, a także zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Manicure japoński, to metoda zalecana na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Wiele osób ma problemy z utrzymaniem dobrej kondycji swoich paznokci – mają z tym kłopoty zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Cena: 40,-

 

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.