instytut zdrowia i urody w trzebini

Instytut Zdrowia i Urody Sekrety Wellness w Trzebini powstał z myślą o wszystkich ludziach spragnionych dbania o ciało w ujęciu holistycznym.

Nasz salon kosmetyczny to nie tylko miejsce poprawiania urody. To strefa ukojenia zmysłów, relaksu i chwili poświęconej tylko dla siebie. Wypielęgnowane i zadbane ciało poprawia samopoczucie, dodaje pewności siebie, pozwala pożegnać kompleksy.

zobacz więcej

Karta upominkowa

Zapraszam do nabycia specjalnej Karty Upominkowej "Sekretny Podarunek". Dzięki temu Zaproszeniu możesz podarować bliskiej Ci osobie niezapomniane chwile relaksu i piękna dzięki specjalnie dobranym zabiegom. Fantastyczny prezent na każda okazję: imieniny, urodziny, rocznice, mikołajki, Święta. Wykup imienną Kartę Upominkową na wybrany zabieg lub polecony przez Kosmetologa, a sprawisz zaskakujący prezent najbliższym.

zobacz więcej

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.