Przekłuwanie płatków uszu

Przekłucie ucha wykonywane jest profesjonalnym pistoletem. Jest to sprawdzony produkt na rynku, wraz z połączeniem z wieloletnią praktyką i indywidualnym podejściem powoduje, że klient jest zadowolony z rezultatu przekłucia. Wykonujemy całkowicie profesjonalny i bezpieczny piercing płatków ucha, dbając tym samym o komfort i wygodę.

Należy podkreślić, że nasz pistolet ma także najnowsze rozwiązania dotyczące sterylności wykonywanego zabiegu. Wszystkie części pistoletu, które dotykają ciała Klienta, są jednorazowe. Jest to najnowocześniejszy aparat, który daje całkowitą sterylność. Klient ma zawsze do wyboru szeroką gamę wzorów: z cyrkoniami lub bez, małych lub dużych kolczyków, w kolorze złota lub srebra. Klient po zabiegu zostaje poinformowany o sposobie pielęgnacji, otrzymuje opis pielęgnacji również na kartce, a dzielne dziewczynki otrzymują mały upominek za odwagę oraz dyplom „BARDZO DZIELNEJ DZIEWCZYNKI”. Osoby, które nie ukończyły 18 lat, muszą przyjść z rodzicem / prawnym opiekunem lub mieć przy sobie zgodę na wykonanie przekłucia z podaniem telefonu kontaktowego do rodzica / prawnego opiekuna i kserokopią jego dowodu osobistego - podpis na oświadczeniu musi być zgodny z podpisem w dowodzie osobistym.

Przekłucie ucha zalecenia po zabiegu:
 • Chociaż komplikacje po przekłucie występują bardzo rzadko, statystyki pokazują, że większość z nich jest spowodowana przez lekceważenie przez klienta zaleceń, co do pielęgnacji. Wszyscy klienci powinni przestrzegać następujących zaleceń. 
 • Umyj dokładnie ręce przed dotknięciem kolczyka lub ucha najlepiej mydłem antybakteryknym.
 • Oczyść przód i tył ucha przynajmniej 2-3 razy dziennie (np. tamponem dezynfekującym). Dokładnie przesuń kolczyk do tyłu i do przodu kilka razy, aby preparat dezynfekcyjny dotarł w głąb przekłutych dziurek. Następnie obracaj kolczyki o 180 stopni w lewo i 180 stopni w prawo, tzn. tylko pół obrotu, w ten sposób zapobiegniesz owinięciu się włosów wokół drutu kolczyka z tyłu płatka ucha. W okresie pomiędzy czyszczeniem ucho powinno być SUCHE. Następnie dokładnie wypłucz ucho czystą wodą.
 • Lakier do włosów, szampon, mydło i inne preparaty trzymaj z dala od uszu. Po użyciu szamponu ucho powinno zostać wypłukane czysta woda.
 • Mniejsce, w którym miało miejsce przekłucie ucha powinno być OCZYSZCZONE odpowiednim płynem (pałeczkami kosmetycznymi nasączonymi solą fizjologiczną, a następnie nasączonymi Octeniseptem, nie należy stosować spirytusu salicylowego ani wody utlenionej), a następnie pozostawać SUCHA, szczególnie po pływaniu lub ćwiczeniach fizycznych.
 • Gdy ranka nie goi się najładniej, można zastosować cienką warstwę Tribioticu (nie dłużej niż 7 dni), nie należy go jednak stosować profilaktycznie.
 • Nie wyjmuj kolczyków przez pierwsze 4-6 tygodni. Przez pierwsze 6 miesięcy, nie chodź bez kolczyków dłużej nić 24 godziny, gdyż dziurki mogą się zarosnąć. Noszenie tych kolczyków spowoduje, że nowo przekłute dziurki uformują się właściwie. Jeśli po 4 tygodniach noszenia poczujesz, że ucho nadal jest wrażliwe, przy zmianie kolczyków na inne, ponownie załóż kolczyki treningowe i kontynuuj pielęgnację przez kolejne 2 tygodnie.
 • Nie dotykaj ucha i kolczyków bez potrzeby.
 • Nie popychaj zapinki wzdłuż drutu kolczyka w kierunku ucha – zapinka zawsze musi być ustawiona na końcu drutu kolczyka. Wyczuj ustawienie za każdym razem, gdy czyścisz ucho – to musi być wyczuwane delikatnie. To zapewnia, że kolczyk pozostaje LUŹNY w czasie okresu gojenia. To jest sprawa ZASADNICZA, gdyż zaciśnięte kolczyki mogą doprowadzić do infekcji.
 • W okresie gojenia się ranki nie wolno pływać, korzystać z sauny i solarium, opalać przekłutych miejsc, a w czasie kąpieli należy pamiętać, by nie narażać okolic przekłucia na rozmoknięcie – najlepiej więc nie kąpać się w wannie, lecz pod prysznicem.
 • Podczas korzystania z telefonu, przykładaj słuchawkę do nie przekłutego ucha, a jeżeli nie jest to możliwe, swój telefon przemyć środkiem do dezynfekcji i nie korzystać z cudzych lub publicznych telefonów.
Przekłucie ucha – co jeszcze warto wiedzieć?
 • Zadbaj o zdrową dietę, bogatą w witaminy.
 • Używaj wyłącznie kolczyków z prostym drutem nieprzerwanie przez pierwsze
 • 6 miesięcy od przekłucia. Kolczyk powinien być wykonany z medycznej stali chirurgicznej lub innego nie alergizującego (nie powodującego uczulenia) materiału.
 • Niewielki ból/zaczerwienienie może wystąpić natychmiast – to normalne. To powinno ustąpić w ciągu 48 godzin pod warunkiem, że pielęgnacja po przekłuciu jest wykonywana właściwie. Jeśli wystąpi nadmierny ból/obrzęk/zaczerwienienie, NATYCHMIAST zasięgnij porady lekarza. Jeśli wdała się infekcja, nie wyjmuj kolczyka, dopóki nie zasięgniesz porady lekarza

Przekłuwanie płatków uszu pistoletem (przebicie jedno za drugim)

Przekłuwanie płatków uszu pistoletem (przebicie obu uszu na raz) - minimalny stres dla dziecka - polecane !!!

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.