Przekłuwanie ciała - Studio Piercingu

Jeśli chcesz ozdobić swoje ciało to koniecznie sprawdź nasze studio piercingu. Przekłucia wykonują doświadczeni specjaliści z zachowaniem najwyższej ostrożności oraz standardów higieny, które są dla nas niezwykle ważne.

W naszym studio piercingu oferujemy przekłuwanie uszu, brwi, nosa, języka, pępka, a także okolic ust. Naszym celem jest zadowolenie i satysfakcja osób korzystających z naszych usług, dlatego przed wykonaniem piercingu zaznaczamy wybrane miejsce tak, aby dana osoba wiedziała gdzie dokładnie znajdzie się kolczyk.

Wszystkie wykorzystywane naszym studio piercingu narzędzia są sterylne, igły rozpakowujemy na oczach klientów. Pistoletów używamy jedynie przy robieniu kolczyków w uszach, wszystkie inne wykonujemy za pomocą specjalnej igły, tak aby dane miejsce szybko i łatwo się zagoiło.

Należy pamiętać, aby po zabiegu przez kilka dni przemywać ranę środkiem dezynfekującym i nie dotykać jej brudnymi rękami.


Profesjonalne Studio Piercingu

Pierwsze tego typu w Trzebini
ul. Krakowska 24 a
32-540 Trzebinia
tel. 661 222 029
biuro@przekluwanieciala.pl

Łączymy profesjonalizm Studia Piercingu z higieną Salonu Kosmetycznego.

Najważniejsza jest dla nas:
 • HIGIENA - pełna sterylność zabiegów, narzędzi, kolczyków (wszystkie akcesoria są rozpakowywane w obecności Klientki/Klienta),
 • Stawiamy na BEZPIECZEŃSTWO - wiemy gdzie, czym, jak kłuć i jakie kolczyki założyć,
 • KOMFORT – zabiegi odbywają się w zamkniętym pomieszczeniu, oraz wiemy jak podejść do klienta, by zabieg był w jak najmniejszym stopniu bezbolesny i szybki,
 • DOŚWIADCZENIE – setki wykonanych zabiegów.
Do najczęściej wykonywanych zabiegów należą:
 • Przekłuwanie płatków uszu,
 • Przekłuwanie chrząstki ucha
 • Przekłuwanie brwi,
 • Przekłuwanie nosa,
 • Przekłucie języka,
 • Przekłuwanie okolic ust,
 • Przekłuwanie pępka.

Zabiegi w naszym studio piercingu odbywają się w zamkniętym gabinecie, który gwarantuje odpowiedni komfort.

Przekłuwanie wykonuje osoba z bardzo dużym doświadczeniem, gwarantującym najwyższą jakość zabiegów. Przed przekłuciem miejsce jest zaznaczane specjalnym pisakiem, aby Klientka/Klient miała możliwość jego wcześniejszego zaakceptowania.
Do wykonania piercingu używamy wyłącznie igieł jednorazowych, a wszystkie akcesoria i kolczyki są profesjonalnie sterylizowane w autoklawie.

W naszym studio piercingu igły, akcesoria i kolczyki są rozpakowywane w obecności Klientki/Klienta!!!

Za wyjątkiem płatków ucha, nie wykonujemy piercingu za pomocą pistoletu!!! Pistolety są przystosowane wyłącznie do płatków ucha - w przypadku innych części ciała zamiast przekłuwać tkankę, jak robi to igła, rozszarpują ją, co utrudnia gojenie. Dodatkowo pistolet zmniejsza możliwości dokładnego wymierzenia, włożenia kolczyka odpowiedniego rozmiaru i przebicia skóry pod odpowiednim kątem.

Osoby, które nie ukończyły 18 lat, muszą przyjść z rodzicem / prawnym opiekunem lub mieć przy sobie zgodę na wykonanie przekłucia z podaniem telefonu kontaktowego do rodzica / prawnego opiekuna i kserokopią jego dowodu osobistego - podpis na oświadczeniu musi być zgodny z podpisem w dowodzie osobistym.

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.