Przekłuwanie ciała - Studio Piercingu

Jeśli chcesz ozdobić swoje ciało to koniecznie sprawdź nasze studio piercingu. Przekłucia wykonują doświadczeni specjaliści z zachowaniem najwyższej ostrożności oraz standardów higieny, które są dla nas niezwykle ważne.

Oferujemy przekłuwanie uszu, brwi, nosa, języka, pępka, a także okolic ust. Naszym celem jest zadowolenie i satysfakcja osób korzystających z naszych usług, dlatego przed wykonaniem piercingu zaznaczamy wybrane miejsce tak, aby dana osoba wiedziała gdzie dokładnie znajdzie się kolczyk.

Wszystkie wykorzystywane w naszej pracy narzędzia są sterylne, igły rozpakowujemy na oczach klientów. Pistoletów używamy jedynie przy robieniu kolczyków w uszach, wszystkie inne wykonujemy za pomocą specjalnej igły, tak aby dane miejsce szybko i łatwo się zagoiło.

Należy pamiętać, aby po zabiegu przez kilka dni przemywać ranę środkiem dezynfekującym i nie dotykać jej brudnymi rękami.


Profesjonalne Studio Piercingu

Pierwsze tego typu w Trzebini
ul. Krakowska 24 a
32-540 Trzebinia
tel. 661 222 029
biuro@przekluwanieciala.pl

Łączymy profesjonalizm Studia Piercingu z higieną Salonu Kosmetycznego.

Najważniejsza jest dla nas:
 • HIGIENA - pełna sterylność zabiegów, narzędzi, kolczyków (wszystkie akcesoria są rozpakowywane w obecności Klientki/Klienta),
 • Stawiamy na BEZPIECZEŃSTWO - wiemy gdzie, czym, jak kłuć i jakie kolczyki założyć,
 • KOMFORT – zabiegi odbywają się w zamkniętym pomieszczeniu, oraz wiemy jak podejść do klienta, by zabieg był w jak najmniejszym stopniu bezbolesny i szybki,
 • DOŚWIADCZENIE – setki wykonanych zabiegów.
Do najczęściej wykonywanych zabiegów należą:
 • Przekłuwanie płatków uszu,
 • Przekłuwanie chrząstki ucha
 • Przekłuwanie brwi,
 • Przekłuwanie nosa,
 • Przekłucie języka,
 • Przekłuwanie okolic ust,
 • Przekłuwanie pępka,
 • Przekłucia niestandardowe.

Zabiegi odbywają się w zamkniętym gabinecie, który gwarantuje odpowiedni komfort.

Przekłuwanie wykonuje osoba z bardzo dużym doświadczeniem, gwarantującym najwyższą jakość zabiegów. Przed przekłuciem miejsce jest zaznaczane specjalnym pisakiem, aby Klientka/Klient miała możliwość jego wcześniejszego zaakceptowania.
Do wykonania piercingu używamy wyłącznie igieł jednorazowych, a wszystkie akcesoria i kolczyki są profesjonalnie sterylizowane w autoklawie.

Igły, akcesoria i kolczyki są rozpakowywane w obecności Klientki/Klienta!!!

Za wyjątkiem płatków ucha, nie wykonujemy piercingu za pomocą pistoletu!!! Pistolety są przystosowane wyłącznie do płatków ucha - w przypadku innych części ciała zamiast przekłuwać tkankę, jak robi to igła, rozszarpują ją, co utrudnia gojenie. Dodatkowo pistolet zmniejsza możliwości dokładnego wymierzenia, włożenia kolczyka odpowiedniego rozmiaru i przebicia skóry pod odpowiednim kątem.

Osoby, które nie ukończyły 18 lat, muszą przyjść z rodzicem / prawnym opiekunem lub mieć przy sobie zgodę na wykonanie przekłucia z podaniem telefonu kontaktowego do rodzica / prawnego opiekuna i kserokopią jego dowodu osobistego - podpis na oświadczeniu musi być zgodny z podpisem w dowodzie osobistym.

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.