Zabiegi dodatkowe

Pielęgnacja oprawy oczu

Zabieg Cena
Henna brwi + rzęsy + regulacja 25,-
Henna brwi + rzęsy 20,-
Henna brwi + regulacja 20,-
Henna rzęs + regulacja brwi 20,-
Regulacja 15,-

 

Depilacja

W obecnych czasach depilacja ciała to coś naturalnego.
Większość kobiet łączy ją z higieną dnia codziennego i traktuje jako obowiązek.

Depilacja twardym lub miękkim woskiem

Depilacja woskiem to popularna i ogólnie dostępna technika usuwania zbędnego owłosienia. Efekt depilacji utrzymuje się około 3-5 tygodni.
Zabieg rozpoczynam od dezynfekcji, odtłuszczeniu skóry. Po zabiegu stosujemy preparat, który ma za zadanie usunąć resztki wosku jak również wzmocnić efekt depilacji poprzez opóźnienie ponownego wzrostu włosów.
Jedyną wadą tej metody jest to, że do wykonania kolejnego zabiegu potrzebny jest włos lekko odrośnięty na kilka milimetrów w zależności od depilowanego miejsca. Po zabiegu nie należy eksponować skóry na promienie słoneczne przez dwa dni oraz brać ciepłych kąpieli w dzień depilacji. W dniu zabiegu, po depilacji pach nie należy używać antyperspirantu, by nie podrażniać skóry.
     
Wąsik lub broda lub baczki 10 minut 15,-
     

Masaż twarzy

Zabieg o właściwościach relaksujących i stymulujących. Poprawia owal twarzy, wygładza zmarszczki oraz usuwa napięcie mięśni. Stosowany regularnie odmładza.
Czas trwania: 30 minut
Cena: 50,-

Drenaż limfatyczny twarzy

Manualny drenaż limfatyczny twarzy, to jeden z najczęściej wykonywanych leczniczych masaży w obszarze twarzy. Jego celem jest wspomaganie przenikania limfy do naczyń.
Drenaż limfatyczny jest często stosowany w kosmetyce w celu stymulacji skóry twarzy i dekoltu. Najczęściej dotyczy to zastoju limfy w górnej i środkowej części twarzy, okolicy oczodołów oraz fałdów nosowo wargowych.
Zadaniem tego masażu jest likwidacja obrzęków, stanów zapalnych , usunięcie z organizmu toksyn. Masaż odpręża i relaksuje, co jest jego dodatkowym walorem terapeutycznym. Po masażu twarz staje się wypoczęta i ma młodszy wygląd.
Czas trwania: 30 minut
Cena: 50,-

Masaż, drenaż limfatyczny szklanymi kulami

Drenująco - stymulujący masaż przy użyciu szklanych kul. Wykorzystanie delikatnych technik drenażu, przyspiesza rozprowadzanie płynów w organizmie i wydalanie toksyn, poprzez pobudzenie układu limfatycznego.
Szklane kule dzięki gładkiej powierzchni, zapewniają niezwykle przyjemne odczucia. Płyn, którym są wypełnione spełnia rolę chłodzącą oraz wspomagającą drenaż.
Czas trwania: 30 minut
Cena: 50,-

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.