Voucher

Zapraszam do nabycia Voucheru. Dzięki temu Zaproszeniu można podarować bliskiej osobie zdrowotny prezent lub niezapomniane chwile relaksu i piękna dzięki specjalnie dobranym zabiegom, lub zmotywować do Fantastyczny prezent na każdą okazję: imieniny, urodziny, rocznicę, mikołajki, święta.
Wykup imienny Voucher na wybrany zabieg lub polecony przez specjalistę, a sprawisz zaskakujący prezent najbliższym.

Regulamin korzystania z Voucheru:

  1. Voucher upoważniają do korzystania z usług w Instytucie Zdrowia i Urody Sekrety Wellness zgodnie z obowiązującym cennikiem i wartością posiadanego Zaproszenia.
  2. Voucher jest ważny przez okres 3 miesięcy od daty jego zakupu – w tym okresie należy wykorzystać wykupione zabiegi. Po upływie terminu Zaproszenie traci ważność.
  3. Voucher można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt w zależności od wykupionych usług. Osoba obdarowana zobowiązana jest do wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty pod numerem telefonu 661 222 029.
  4. Odwołanie umówionej wizyty musi nastąpić na 24 h przed jej terminem drogą telefoniczną. W przypadku nie odwołania wizyty lub odwołania jej później niż w podanym terminie przepada kwota przeznaczona na umówiony zabieg.
  5. Voucher nie podlegają zwrotowi lub wymianie na gotówkę.
  6. Nie ma również możliwości wydawania reszty w gotówce z Zaproszeń, które opiewają na kwotę niższą niż wartość wykorzystanych usług.
  7. Zgodnie z życzeniem osoba obdarowana może dopłacić do Zaproszenia jeśli wartość usług, z których chce skorzystać opiewa na kwotę wyższą niż wartość Zaproszenia.
  8. Imienny Voucher może być przeniesiony na inną osobę.
  9. Integralną częścią Zaproszeń jest niniejszy regulamin.

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.