Agnieszka Rymarczyk - Kapuścik

Z wykształcenia - magister kosmetolog

Ukończyłam Studia Licencjackie w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia z siedzibą w Krakowie na kierunku Kosmetologii w zakresie Kosmetologii i Promocji Zdrowia oraz Studia Magisterskie w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej z siedzibą w Katowicach na kierunku Turystyka i Rekreacja – specjalność Turystyka Uzdrowiskowa i Odnowa Biologiczna oraz Studia Podyplomowe w zakresie Racjonalne Żywienie, Żywienie a Zdrowie jak również w zakresie Przygotowania Pedagogicznego.
Przez trzynaście lat byłam nauczycielem akademickim pracującym w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia, na Uniwersytecie Pedagogicznym oraz w innych placówkach. Od pocezątku mojej pracy jstem Egzaminatorem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej nadającej tytuł technika usług kosmetycznych. 

Specjalizuję się w zabiegach podologicznych oraz z zakresu przekłuwania wszystkich części ciała. Dzień po dniu pracuję nad podnoszeniem kwalifikacji i umiejętności systematycznie uczestnicząc w licznych szkoleniach, konferencjach, seminariach i targach branży kosmetycznej.

Prywatnie jestem żoną kochanego męża Pawła i mamą Hani i 4 lata młodszej Soni :)
Jestem autorką licznych publikacji z dziedziny kosmetologii i podologii.

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.