Monika Nowakowska

Specjalizuję się w stylizacji paznokci metodą żelową, manicure, manicure hybrydowym oraz oferuję inne zabiegi związane z pielęgnacją dłoni i stóp oraz twarzy. Łączę swoją pasję z przyjemnością. Staram się na bieżąco podnosić swoje kwalifikacje w macierzystej dziedzinie, jak również w zabiegach podologicznych. Dlatego regularnie biorę udział w szkoleniach i kursach.

Jestem stylistką paznokci, której możesz zaufać, dlatego zapraszam Cię do mojego grona zadowolonych klientek. Mam satysfakcję z pięknie wykonanej stylizacji, dobrego zdjęcia, odpowiednio przeprowadzonego kursu. Staram się cieszyć z tego, co mam:) Kiedy robię coś na 100%, wtedy odczuwam radość i spełnienie.

Osobiście kocham zwierzątka, uwielbiam spotykać się z przyjaciółmi, jazdę na rowerze, podróże, dobre jedzenie. Uwielbiam przebywać w otoczeniu ludzi, tych którzy kochają, to co robią.

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.